DISTELWEG 437, 1031 HD, AMSTERDAM
Prachtig turnkey gezondheidscentrum met diverse ruimten beschikbaar in gezondheidscentrum Buiksloterham. Het gezondheidscentrum is voorzien van huisarts, fysiotherapie, apotheek en verloskundig echocentrum, podoloog, psychiater, diëtist en GGZ-ondersteuning. Er is een ruimte beschikbaar met echoapparatuur!
Het object heeft een voorzijde van 37 meter en is gelegen in een stadswijk in aanbouw. In de toekomst verandert het Buiksloterham van een industrieel bedrijventerrein in een circulaire stadswijk gericht op wonen en werken.
Met de auto goed bereikbaar via de IJ-tunnel, waarna het gezondheidscentrum binnen enkele minuten te bereiken is. Naast het gezondheidscentrum is gelegen veerdienst 900, welke richting Pontsteiger vertrekt. Vanaf Pontsteiger gaan diverse veerdiensten welke naar Amsterdam noord en Centraal Station gaan. Bus 38 ligt op steenworp afstand (Buiksloterham- Station Noord) en de Noord-Zuid lijn is op 15 minuten lopen. Betaald parkeren op openbare weg.
Huurprijs € 50,- per dagdeel
Huurprijs is inclusief servicekosten en zonder BTW.
HUURTERMIJN
Vanaf 1 jaar maar flexibel
OPLEVERING
Per direct beschikbaar
BANKGARANTIE
Ter grootte van een betalingsverplichting van drie maanden, verhoogd met BTW.
OMZETBELASTING
De huur wordt verhoogd met omzetbelasting naar het geldend tarief. Voor huurders die deze omzetbelasting niet kunnen verrekenen kan de omzetbelasting achterwege blijven. In dat geval wordt een opslag op de huurprijs berekend.
BESTEMMING
Maatschappelijk.
In aanmerking komen alle 1e en 2e lijnsspecialisme zoals orthopedie, dermatologie, plastische chirurgie, cosmetisch arts, reumatologie, sportgeneeskunde, cardiologie + paramedici zoals thuiszorg, ergotherapie, huidtherapie, logopedie, optometrist, verloskundigen en eventueel (jeugd) GGZ.
BESCHIKBAARHEID
De volgende kamers zijn beschikbaar voor verhuur:
- Kamer 5 (Woensdag t/m zondag)
- Kamer 9 (De gehele week inclusief echoapparatuur)
De ‘echo’ kamer is 12,5 m² vierkante meter en wordt verhuurd met een echo apparaat. Zo kan deze spreekkamer meerdere doelen dienen. Net als de overige spreekkamers is ook deze kamer ingericht met een pantry, voldoende opbergruimte, een telefoon – en internet aansluiting, bureau en benodigdheden.
Het echo apparaat is een Philips Affiniti 30. Dit is een Mid range, multi purpose echo apparaat en is daarmee geschikt voor meerdere doeleinden. Een aantal specificaties:
· Helder beeld met een hoge resolutie
· Uitgerust met printer
· 3D & 4D echo’s
· 3D transducer
Het apparaat te gebruiken voor verschillende echo’s, onder andere: obstetrisch, foetaal, cerebrovasculair, vasculair, gynaecologisch, darmbeeldvorming en spanning elastografie.
De lunchruimte is ook te reserveren als vergaderruimte. Deze ruimte is ook voorzien van interactief scherm.