Geuzenstraat 78 3, Amsterdam

Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-0 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-0
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-1 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-1
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-2 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-2
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-3 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-3
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-4 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-4
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-5 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-5
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-6 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-6
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-7 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-7
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-8 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-8
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-9 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-9
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-10 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-10
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-11 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-11
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-12 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-12
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-13 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-13
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-14 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-14
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-15 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-15
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-16 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-16
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-17 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-17
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-18 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-18
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-19 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-19
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-20 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-20
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-21 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-21
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-22 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-22
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-23 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-23
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-24 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-24
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-25 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-25
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-26 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-26
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-27 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-27
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-28 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-28
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-29 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-29
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-30 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-30
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-31 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-31
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-32 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-32
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-33 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-33
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-34 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-34
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-35 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-35
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-36 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-36
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-37 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-37
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-38 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-38
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-39 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-39
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-40 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-40
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-41 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-41
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-42 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-42
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-43 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-43
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-44 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-44
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-45 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-45
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-46 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-46
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-47 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-47
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-48 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-48
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-49 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-49
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-50 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-50
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-51 blur Geuzenstraat 78 3, Amsterdam foto-51
Nieuw!
bekijk 52 foto's
bekijk 52 foto's
bekijk 52 foto's

Heeft u interesse?

Neem contact met ons op voor meer informatie of het inplannen van een bezichtiging.

house € 795.000 k.k.
house Bovenwoning
house 95m²
house 5 Kamers

Omschrijving

Ruim vijfkamerappartement van ca. 95 m² gelegen op de derde en vierde verdieping. De entree kan worden gerealiseerd op de tweede verdieping; deze mogelijkheid is reeds vastgelegd in de splitsingsakte. Momenteel bevindt de entree zich op de derde verdieping. De genoemde oppervlakte van ca. 95 m² is inclusief de nog te realiseren entree op de tweede verdieping.

De woning is centraal gelegen in een populair deel van De Baarsjes en heeft een rustige ligging met een vrij uitzicht over een groen plein aan de Geuzenstraat. Op steenworp afstand vind je alle dagelijkse voorzieningen: supermarkten, speciaalzaken, delicatessenzaken en een uitgebreid aanbod aan winkels. In de directe omgeving zijn bovendien tal van gezellige restaurants en cafés, waaronder Hannah’s, Thai Thai Poppetje, Van ‘t Spit, Pazzi en Café Thuys. Ook De Hallen liggen op korte afstand – dé plek voor een bioscoopbezoek, ambachtelijke food stands en culturele evenementen. Voor groen en recreatie kun je terecht in het dichtbijgelegen Rembrandtpark of Erasmuspark. Of iets verderop in het Westerpark of Vondelpark.

LIGGING/OMGEVING
Gelegen in stadsdeel De Baarsjes in Amsterdam West in een rustige omgeving tussen de Kostverlorenvaart en de Willen de Zwijgerlaan. Binnen no time sta je in de gezellige Jordaan of hartje centrum. In de directe omgeving vind je alle dagelijkse voorzieningen met een groot aanbod aan winkels supermarkten, speciaalzaken en delicatessewinkels, maar ook aan gezellige restaurants en cafés is geen gebrek. Even verderop vind je De Hallen, een populaire culturele hotspot met een bioscoop, een indoor foodmarket, kunst en cultuur. Voor ontspanning en groen kun je terecht in nabijgelegen parken zoals het Erasmuspark of het Rembrandtpark.

BEREIKBAARHEID
Goed bereikbaar met zowel het openbaar vervoer al met eigen vervoer. Diverse tram- en buslijnen stoppen om de hoek. Treinstation Sloterdijk en metrostation Jan van Galenstraat zijn beide om ca. 10 minuten fietsen gelegen. Eveneens bevind je je binnen ca. 10 minuten fietsen in het centrum. Met de auto rij je binnen ca. 5 minuten op de Ringweg A10.

INDELING
Entree mogelijk vanaf de tweede verdieping. De entree bevindt zich thans op de derde verdieping. Via de hal bereik je de royale woonkamer, waar de grote raampartijen zorgen voor een prettige en grote hoeveelheid lichtinval. Bovendien heb je vanaf hier een fraai uitzicht over het groene plein aan de voorzijde. Aan de achterzijde bevinden zich de moderne keuken voorzien van inbouwapparatuur, en een ruime slaapkamer. Op deze verdieping bevindt zich tevens de badkamer met douche, toilet en wastafel. Vanuit zowel de keuken als de slaapkamer heb je toegang tot het balkon. Via de hal bereik je de vierde verdieping. Hier bevinden zich nog drie ruime slaapkamers.

OPPERVLAKTE
Tweede verdieping (entree): 3,40 m² *
Derde verdieping: 52,40 m²
Vierde verdieping: 39,05 m²
Totaal: 94,85 m²

Gebouwgebonden buitenruimte: 3,71 m²
Overige inpandige ruimte: 0,17 m²
Inhoud: 309 m³

* De huidige entree is op de derde verdieping gesitueerd.
conform NEN-2580

ONDERHOUD
Net onderhouden appartement. Deels houten en deels kunststof kozijnen met dubbele beglazing. Verwarming en warm water via Cv-ketel, Intergas uit 2024.

KADASTRAAL BEKEND
Gemeente: Sloten Noord-Holland
Sectie: L
Nummer: 3490
Index: A11

Het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de woning op de derde en vierde verdieping, een eigen opgang vanaf de tweede verdieping, een balkon op de derde verdieping alsmede een dakplat gelegen op het dak.

BESTEMMING
Wonen

BOUWJAAR
1933

VERENIGING VAN EIGENAREN
Vereniging van Eigenaren Geuzenstraat 78 t/m 84 te Amsterdam. KvK nummer: 34380152.
De servicekosten bedragen thans ca. € 105,-- per maand. De administratie wordt professioneel beheerd door Parel VvE Beheer B.V. Een MJOP is aanwezig.

ERFPACHT
De erfpacht is eeuwigdurend afgekocht!

BIJZONDERHEDEN
- Erfpacht is eeuwigdurend afgekocht!;
- Woonoppervlakte ca. 95 m² incl. m² entree vanaf de tweede verdieping. De huidige entree is op de derde verdieping gesitueerd;
- Opgang vanaf de tweede verdieping mogelijk, deze mogelijkheid is reeds in de splitsing vastgelegd;
- 4 slaapkamers;
- Professionele VvE beheerder. De servicekosten bedragen thans ca. € 105,-- per maand;
- MJOP is aanwezig;
- Energielabel C;
- Dakterras mogelijk mits de noodzakelijke vergunningen aanwezig zijn;
- Gewilde locatie, rustig gelegen aan een groen plein;
- Alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik;
- Oplevering per direct;
- Ouderdom-, asbest- en niet-zelfbewoningclausule van toepassing.

DISCLAIMER
Deze informatie is door Keij & Stefels B.V. met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. De gebruiksoppervlakte is berekend conform de branche vastgestelde NEN2580-norm. De oppervlakte kan derhalve afwijken van vergelijkbare panden en/of oude referenties. Dit heeft vooral te maken met deze (nieuwe) rekenmethode. Wij doen ons uiterste best de juiste oppervlakte te berekenen en zoveel mogelijk te ondersteunen door het plaatsen van plattegronden met maatvoering. Doch willen wij benadrukken dat aan enig verschil tussen de opgegeven en de werkelijke grootte geen rechten kunnen worden ontleend.
Koper heeft zijn eigen onderzoekplicht naar alle zaken die voor hem of haar van belang zijn. Met betrekking tot deze woning is de makelaar adviseur van verkoper. Wij adviseren u een deskundige (NVM-)makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces. Indien u specifieke wensen heeft omtrent de woning, adviseren wij u deze tijdig kenbaar te maken aan uw aankopend makelaar en hiernaar zelfstandig onderzoek te (laten) doen. Indien u geen deskundige vertegenwoordiger inschakelt, acht u zich volgens de wet deskundige genoeg om alle zaken die van belang zijn te kunnen overzien. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Uitdrukkelijke voorbehouden totstandkoming overeenkomst
Alle mondelinge en schriftelijke correspondentie is geheel vrijblijvend. Een overeenkomst inzake het aangeboden object komt pas tot stand nadat een daartoe strekkende overeenkomst door beide partijen is geparafeerd en ondertekend. Voorafgaand hieraan is nimmer sprake van enige overeenstemming waaraan rechten en/of plichten zouden kunnen worden ontleend. Daarnaast geldt te allen tijde het voorbehoud van instemming van de eigena(a)r(en) van het object voor de totstandkoming van een overeenkomst.

Kenmerken

Aanvaarding

Prijs
€ 795.000 k.k.
Bijdrage VVE
€ 105
Status
Beschikbaar
Oplevering
Per direct
Adres
Geuzenstraat 78 3
Postcode
1056 KH
Plaats
Amsterdam

Bouw

Soort appartement
Bovenwoning, Dubbel bovenhuis
Woonlaag
3
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1933
Onderhoud binnen
Uitstekend
Onderhoud buiten
Uitstekend

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
ca. 95m²
Inhoud
ca. 309m³

Indeling

Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Aantal badkamers
1
Aantal verdiepingen
2

Energie

Energielabel
C
Isolatie
Dubbel glas
Warm water
C.V.-ketel
Verwarming
C.V.-ketel
Ketel
Intergas (2024, Combi-ketel, Eigendom)

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht
Balkon
Ja

Garage

Downloads

Locatie

[ { "address": "Geuzenstraat 78", "zipCode": "1056 KH", "city": "Amsterdam", "lat": 52.3733196, "lng": 4.8645419, "heading": 0, "pitch": 0 } ]
Bekijk kaart
[{"featureType":"all","elementType":"labels.text.fill","stylers":[{"saturation":36},{"color":"#333333"},{"lightness":40}]},{"featureType":"all","elementType":"labels.text.stroke","stylers":[{"visibility":"on"},{"color":"#ffffff"},{"lightness":16}]},{"featureType":"all","elementType":"labels.icon","stylers":[{"visibility":"off"}]},{"featureType":"administrative","elementType":"geometry.fill","stylers":[{"color":"#fefefe"},{"lightness":20}]},{"featureType":"administrative","elementType":"geometry.stroke","stylers":[{"color":"#fefefe"},{"lightness":17},{"weight":1.2}]},{"featureType":"landscape","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#f5f5f5"},{"lightness":20}]},{"featureType":"poi","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#f5f5f5"},{"lightness":21}]},{"featureType":"poi.park","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#dedede"},{"lightness":21}]},{"featureType":"road.highway","elementType":"geometry.fill","stylers":[{"color":"#ffffff"},{"lightness":17}]},{"featureType":"road.highway","elementType":"geometry.stroke","stylers":[{"color":"#ffffff"},{"lightness":29},{"weight":0.2}]},{"featureType":"road.arterial","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#ffffff"},{"lightness":18}]},{"featureType":"road.local","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#ffffff"},{"lightness":16}]},{"featureType":"transit","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#f2f2f2"},{"lightness":19}]},{"featureType":"water","elementType":"geometry","stylers":[{"color":"#e9e9e9"},{"lightness":17}]}]

Plattegronden

Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51
Geuzenstraat 78 3, Amsterdam plattegrond-51

Actueel aanbod

Lijnbaansgracht 192 4, Amsterdam Lijnbaansgracht 192 4, Amsterdam Nieuw!
Lijnbaansgracht 192 4 Amsterdam € 2.000 p.m. ex.
oppervlakte43m²
kamers2 kamers
Derde Wittenburgerdwarsstraat 60, Amsterdam Derde Wittenburgerdwarsstraat 60, Amsterdam Nieuw!
Derde Wittenburgerdwarsstraat 60 Amsterdam € 350.000 k.k.
oppervlakte40m²
kamers1 kamers
Zeeburgerpad 46 C, Amsterdam Zeeburgerpad 46 C, Amsterdam Nieuw!
Zeeburgerpad 46 C Amsterdam € 650.000 v.o.n.
oppervlakte83m²
kamers3 kamers

Heeft u interesse?

We geven graag meer informatie of plannen graag een bezichtiging voor u in.

Uw bericht is naar ons verzonden. Wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Sorry, we kunnen helaas niet met zekerheid vaststellen of je een mens of een geautomatiseerde bot/spammer bent. Hierdoor kunnen we het formulier dat je hebt ingevuld niet verzenden. Probeer het opnieuw of neem direct contact op met de makelaar via e-mail.

Er is iets mis gegaan met het versturen van het formulier.
Controleer of u alle velden (goed) heeft ingevoerd en probeer het nog een keer.

telefoon

Liever telefonisch contact?

U kunt ons van maandag t/m vrijdag van 08:30 tot 17:00 bereiken op

020-5775333