NU IN PRIJS VERLAAGD VAN € 2.850.000,- NAAR € 2.600.000,-
WONEN/BELEGGINGSOBJECT
GEHEEL PAND AAN DE KONINGINNEWEG OP EIGEN GROND LEEG EN VRIJ VAN HUUR, BESTAANDE UIT 2 WONINGEN/5 BOUWLAGEN. TOTAAL GO 400 M² MET TUIN VAN MAAR LIEFST 130 M²
Drie dubbel benedenhuis van 232 m² GO (NEN-gemeten) met tuin van 130 m² aan de Sophialaan met weids uitzicht over water/de Vondelparkvijver. Uitstekende parkeergelegenheid aan de Sophialaan.
Dubbel bovenhuis van circa 166 m² met privé opgang en buitenruimten.
Goed onderhouden pand voorzien van isolerende beglazing in voor-en achtergevel. Hoge plafonds, veel daglicht toetreding en weids uitzicht. Voorzien van dakisolatie.
INDELING
Benedenwoning:
Entree aan de Koninginneweg alsmede via de privétuin aan de Sophialaan. Doorzonwoonkamer met hoge plafonds, een serre met veel daglicht toetreding, keuken, toilet, garderobe en de toegang naar het souterrain met een stahoogte van 1.88m/1.98m.
Ruime hal met twee kamers voorzien van ventilatie en lichtinval aan de voor-en achterzijde.
Eerste etage:
Drie slaapkamers, een tweede toilet, badkamer en twee balkons. Plafond hoogte van maar liefst 3,30 meter.
Bovenhuis:
Privé entree naar de tweede en derde etage met balkons en mogelijkheid tot dakterras. Het uitzicht is werkelijk spectaculair.
LIGGING
Op deze absolute toplocatie zit je hier gegarandeerd in een van mooiste buurten van Amsterdam. In combinatie met de talloze winkelmogelijkheden, horecagelegenheden en cultuur- en recreatiefaciliteiten zijn zowel de primaire als secundaire levensbehoeften gemakkelijk te voorzien.
Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij supermarkten als Albert Heijn, EKO Plaza, Jumbo en COOP, maar ook de bakkerijen Simon Meijssen, Van Vessem of delicatesse Renzo’s .
Op een steenworpafstand zijn winkelstraten P.C. Hooftstraat, Van Baerlestraat en Cornelis Schuytstraat. Deze straten staan bekend om hun winkels meer exclusieve merken. Ook zijn er diverse lokale boetiekjes te vinden. Alles wat een echte shopliefhebber zich kan wensen.
Verder kun je in de buurt heerlijk eten en drinken. Met een levendig aanbod aan restaurants, cafés, lunchrooms, hotels en koffiezaken kun je altijd wel een leuke spot vinden om te genieten. Denk bijvoorbeeld aan Ron Gastrobar, restaurant Classico, George W.P.A., de Bakkerswinkel, brasserie Van Dam, restaurant Blauw en Coffee District.
Niks is fijner dan het Vondelpark om de hoek, waar je goed kunt wandelen, hardlopen of de hond uitlaten.
Tot slot zit je natuurlijk al in de ‘Museumbuurt’ met Van Gogh Museum, Rijksmuseum, Stedelijk Museum, het Concertgebouw en MOCO museum die het lijstje compleet maken.
BEREIKBAARHEID
Uitstekende bereikbaarheid
Diverse tram- en buslijnen liggen op loopafstand. Zo kun je bij halte Museumplein diverse lijnen nemen: tram 2 (Nieuw Sloten), 12 (Amstel), 5 (Jordaan) en tram 3 (Flevopark) en buslijnen richting Uithoorn, Amstelveen, Schiphol en Aalsmeer.
Binnen enkele minuten zijn ringweg A4 en A10 zo te bereiken.
VERDIEPING
Begane grond, souterrain, bel-etage en eerste verdieping.
Bovenhuis: tweede en derde verdieping.
OPPERVLAKTEN
GO woning begane grond: 232 m² (incl. souterrain)
Gebouwgebonden buitenruimte: 7,20 m²
Tuin: 129,50 m²
Totaal oppervlakten begane grond: 375,90 m²
Bovenwoning:
Entree: 1,50 m²
Tweede verdieping: 86,10 m²
Derde verdieping: 78,70 m²
Totale oppervlakte: 1 66,30 m²
Totale oppervlakte pand: 398,30 m²
Conform NEN-2580
EIGENDOM
De woning is gelegen op eigen grond; geen erfpacht.
ONDERHOUD
Goed onderhouden pand. Voorzien van dakisolatie en isolerende beglazing. De benedenwoning is voorzien van warmtepomp in combinatie met gasgestookte ketel (hybride).
BOUWJAAR
1911
KADASTRAAL BEKEND
Gemeente: Amsterdam
Sectie: U
Nummer: 5790
Het woonhuis met ondergrond, erf en verder aanbehoren.
BESTEMMING
Wonen
BIJZONDERHEDEN
- Het buurpand met huisnummer 190 betreft een zusterpand en is recent gesplitst in appartementsrechten met een funderingscode 2 (geen funderingsherstel noodzakelijk);
- Gelegen op eigen grond;
- Hoge plafonds;
- Unieke locatie;
- Geheel leeg en vrij van huur;
- Goed onderhouden pand intern dient er gemoderniseerd te worden.